P1080385

 

Ohledně sportu jsme toho měli v uplynulém čase od počátku letošního školního roku opravdu hodně na práci. V září jsme znovu úspěšně rozjeli další ročník projektu „Sportuj ve škole (dříve Hodina pohybu navíc)“. Více než stovka mladších a zejména nejmladších dětí pravidelně jednou týdně sportuje v návaznosti na běžné školní vyučování. Nejrůznější aktivity spojené s pohybem je baví.

Účast na okresních sportovních soutěžích jsme v září poprvé odstartovali na „Koláčkovém závodě“ ve Skuhrově nad Bělou, to odpoledne pořádané klubem SKI WIKOW se čtyřem desítkám dětí moc líbilo.

Následovala početná řádka soutěží, kterých se naši reprezentanti všech školních věkových kategorií zúčastnili. Někteří ještě musí posbírat nějaké ty zkušenosti, ale mnozí uspěli a dosáhli hodnotných umístění: 

Přespolní běh

- dívky 6. a 7. třída – 1. místo a účast v krajském finále  

- chlapci 6. a 7. třída – 2. místo a účast v krajském finále

- chlapci 8. a 9. třída – 3. místo

 

Okresní přebor jednotlivců v atletice

- celá řada 1., 2., 3. i dalších skvělých umístění

 

Atletický čtyřboj 8. a 9. tříd

- chlapci – 1. místo (7. místo v krajském finále)

 

Florbal

- chlapci 6. a 7. třída – 3. místo

- chlapci 4. a 5. třída – 4. místo, dobré výkony děvčat i chlapců v dalších kategoriích

 

Plavání

- účast v okresní plavecké štafetě škol, velmi slibná umístění žáků 6. ročníku (1x 1. místo)

 

Halový fotbal

- chlapci 6. a 7. třída – 1. místo (+ 6. místo dalšího našeho družstva)

- chlapci 8. a 9. třída – velmi dobrý výkon, těsný nepostup do bojů o medaile

 

Mezi naše nejúspěšnější sportovní opory v uplynulém období určitě patřili Štěpán Markov, Zdeněk Paleček, Pavel Jonák, Jakub Vondráček, Jan Paleček, Lukáš Procházka, Adam Janeček, Jan Štauber, Jan Hájek, Jakub Lukášek, Vojtěch Plachetka, Michal Ciran, Justýna Muchová, Kateřina Dandová, Karolína Hovorková, Aneta Vaňková, Zuzana Jaklová, František Ulrich, Samuel Brož, Alex Petrášek, Eliška Konárková, Nela Štěpánová, Nikola Jirsová, Radka Pilná, Kateřina Mládková, Jaroslav Kočí, Denis Frint, Maksym Moskalenko, Jakub Frajvald, Luboš Dýčka, Miroslav Filip, Jiří Šťovíček, Michal Tomas, Václav Černohous, Josef Daníček, Jakub Wójs, Jaroslav Izák, Lucie Palečková, Michaela Čeplová, Marika Pecková, Anna Říčařová, Jáchym Fajstauer, Vojtěch Dohnálek, David Oberreiter, Dominik Charvát, Tereza Hrábková, Viktorie Křenová, Šárka Kopecká, Aneta Lindrová  a celá řádka dalších. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a už myslíme na další období, kde nás toho čeká opravdu hodně (přehazovaná, volejbal, basketbal, minifotbal, vybíjená, atletika atd.) .

A „sedmákům“ se už hodně přibližuje týdenní lyžařský výcvik. Sportu zdar !!!

 

 

 

 

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account