vs2020

Aktualizace 17. 3. 2020

Milé děti! Vážení rodiče!

Bohužel nám nastalá situace neumožňuje, abychom si užili více společných setkání Veselé školičky. Snad se nám podaří uskutečnit v nějaké rozumné podobě alespoň zápis.

Ale nemusíme být smutní. Společně s učiteli a našimi školními skřítky zkusíme něco vymyslet a určitě nalezneme hodně příležitostí vám to vynahradit. Jsme si jisti, že všichni rozumíme, že v nyní je na prvním místě zdraví nás a našich blízkých.

Přejeme vám vše dobré!

Učitelé ZŠJRK

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče, milí předškoláci!

S těžkým srdcem Vám oznamujeme, že vzhledem k neutěšenému vývoji koronavirové situace v ČR rušíme následující dvě setkání Veselé školičky (11. 3. 2020 a 18. 3. 2020). Činíme tak čistě z preventivních důvodů, protože jednoduše nechceme, aby děti, rodiče a učitelé byli vystaveni jakémukoliv zbytečnému riziku.

Rádi bychom uskutečnili alespoň poslední setkání Veselé školičky – „Pohádkovou hru aneb zápis nanečisto“ (25. 3. 2020), která má individuální charakter.  O dalším vývoji Vás budeme informovat na našich internetových stránkách www.zsrjk.cz.

Děkujeme za pochopení!

S úctou

Jiří Janovec, zást. ředitele

Základní škola Rychnov n. Kn.

Javornická 1596, 516 01

tel. 739 285 977, www.zsjrk.cz