vs2020

 Aktualizace 17. 3. 2020

Milé děti! Vážení rodiče!

Bohužel nám nastalá situace neumožňuje, abychom si užili více společných setkání Veselé školičky. Snad se nám podaří uskutečnit v nějaké rozumné podobě alespoň zápis.

Ale nemusíme být smutní. Společně s učiteli a našimi školními skřítky zkusíme něco vymyslet a určitě nalezneme hodně příležitostí vám to vynahradit. Jsme si jisti, že všichni rozumíme, že v nyní je na prvním místě zdraví nás a našich blízkých.

Přejeme vám vše dobré!

Učitelé ZŠJRK 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče, milí předškoláci!

S těžkým srdcem Vám oznamujeme, že vzhledem k neutěšenému vývoji koronavirové situace v ČR rušíme následující dvě setkání Veselé školičky (11. 3. 2020 a 18. 3. 2020). Činíme tak čistě z preventivních důvodů, protože jednoduše nechceme, aby děti, rodiče a učitelé byli vystaveni jakémukoliv zbytečnému riziku. 

Rádi bychom uskutečnili alespoň poslední setkání Veselé školičky – „Pohádkovou hru aneb zápis nanečisto“ (25. 3. 2020), která má individuální charakter.  O dalším vývoji Vás budeme informovat na našich internetových stránkách www.zsrjk.cz.

Děkujeme za pochopení!

 

S úctou

 

 Jiří Janovec, zást. ředitele

Základní škola Rychnov n. Kn.

Javornická 1596, 516 01

tel. 739 285 977, www.zsjrk.cz

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account