IMG 1101 Malé

Vážení rodiče, 

vzhledem k tomu, že škola bude velmi pravděpodobně uzavřena delší čas, zaměřujeme se na co možná nejefektivnější systém domácí formy výuky tak, aby byl udržitelný delší dobu. 

Nyní  mají žáci školní práci většinou ještě zadanou z posledního dne školní výuky, ale od pondělí 16. 3. 2020 zavádíme jednotný systém předávání školních úkolů, pro žáky 2. stupně i možnost on-line výuky. 

 

Jak to bude fungovat?

• Garantujeme, že na emailové adresy rodičů  nejpozději vždy v pondělí a ve středu do 8 hodin pošlou třídní učitelé zadanou práci na následující dny (práce bude zadána jednotlivými vyučujícími v předmětech, třídní učitelé ji shromáždí a pošlou Vám ji).

• Práce bude mít podobu učebního plánu na každý den. V něm učitelé předmětů stanoví, co se mají děti samostatně naučit a vypracovat v rámci samostudia, zároveň se děti dozví termín a čas (dle rozvrhu třídy), kdy se sejdou s učitelem předmětu k on-line výuce přes Google Classroom. Podrobnosti o této formě výuky, stejně tak instruktážní video Vy i děti obdržíte nejpozději v pondělí 16. 3.

• Poskytneme Vám maximální telefonickou a emailovou podporu.

• Po dohodě nabídneme osobní konzultaci, pokud nám to bude vývoj situace umožňovat.

• V případě, že nemáte možnost tisku zaslaných materiálů, Vám je vytiskneme ve škole (denně od 8 do 12 hodin). 

 

Co by měli dělat žáci, aby to fungovalo?

• Žáci by měli pracovat svědomitě a systematicky každý den, uchovat si pravidelný pracovní návyk.

 

O co prosíme rodiče, aby to fungovalo?

       Prosíme rodiče, 

• aby dohlédli na pravidelnou, svědomitou práci svých dětí,

• aby se stali spojkou mezi učiteli a dětmi a v případě nejasností se na nás obrátili,

• aby po dohodě přišli do školy pro materiály, které nelze poslat elektronicky (tj. především pro učebnice a pracovní sešity). 

 

První e-mail se zadanou prací dle nového systému obdržíte výjimečně až během pondělního (16. 3.) odpoledne. 

 

Děkujeme za spolupráci! 

  

Stanislava Křenová

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account