IMG 20200916 164032

Školní sportovní soutěže se v celé České republice minimálně do konce prvního pololetí letošního školního roku na základě rozhodnutí MŠMT, bohužel, žádné konat nebudou. Také proto jsme letos obzvláště rádi přijali pozvání klubu běžeckého lyžování Wikov SKI Skuhrov nad Bělou a jeli si ve středu 16. 9. ve svém volném čase zasportovat. Na start Koláčkového závodu se postupně postavilo 35 zájemců z našich 2. až 7. tříd. Všichni se s chutí a dobrou náladou pustili do zdolání trati plné překážek i obratnostních úkolů a svůj závod s úspěchem dokončili. Medaile z perníku, koláček i pitíčko jen umocnily náš úsměv a skvělé pocity. Nejúspěšnějším běžcům gratulujeme, všem děkujeme za velmi dobrý a bojovný  sportovní výkon.  

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account