Naše základní škola byla znovu pověřena zajištěním péče o děti pracovníků záchranného systému.

Na koho se obrátit?

Nejprve je nutné vyjednat zařazení žáka do výuku na školském odboru Královéhradeckého kraje. To by za vás měl zajistit zaměstnavatel. Toto je třeba učinit znovu i v případě, kdy už k nám žák docházel v průběhu podzimu.

Koordinátorkou zajištění péče je znovu Ilona Krištufová – tel. č. 737 730 820, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Od kdy do kdy se o Vaše dítě postaráme?

Teoretická provozní doba je od 6:00 do 16:00. Prakticky budeme vycházet z požadavků rodičů a našich personálních možností.

Stravu zajišťuje školní jídelna.

Kam přijít?

Základnu budou mít děti v prostorách školní družiny v suterénu školy. Vejdete vchodem od školní jídelny a sejdete po schodech do školní družiny.

Co byste ještě měli vědět?

Informujte nás před nástupem o případných zdravotních potížích (alergie,…).

Do školy mohou přijít pouze děti bez příznaků respiračních onemocnění - rýma, kašel, zvýšená teplota.

Žáci roušku po celý den, s výjimkou svačiny, oběda a odpolední vycházky.

Děti musí mít z domova přesné informace o tom, co se mají daný den učit.

Je třeba, aby děti znaly své přihlašovací údaje na distanční výuku.

Děti s sebou musí mít: 2 roušky, přezůvky, veškeré potřebné učebnice, sešity a další pomůcky pro výuku na daný denobuv, oblečení a pláštěnka na odpolední vycházku a přesun do jídelny.