letni-kaminkova-vyzva-zs-javornicka
30/06/2020
Až si někdy o prázdninách položíte otázku, co bychom tak mohli dneska dělat, třeba vám přijde vhod kamínková výzva, kterou jsme připravili společně s žáky naší školy. Výzva spojuje výtvarnou činnost s vycházkou do lesa Včelného.   JAK TO FUNGUJE?  Ÿ1)   Obstarejte si vhodný kamínek.  2)   Kamínek pomalujte dle vlastní fantazie. My jsme používali nejčastěji temperové barvy, ale také např. ubrouskovou techniku.  3)   Na spodní stranu kamínku můžete připsat vzkaz, zvolání, mem. To jsme provedli permanentním...číst dál...

Nepřehlédněte

procvicovani-slovicek-memrise

Procvičování slovíček - Memrise

Pokud byste chtěli domá trénovat slovíčka, vřele doporučujeme použít program Memrise. Je to program, který mluví a čte s vámi. A opravdu...
výběr třídy

 

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

 

1.stupeň

 

2.stupeň

 

 

 

Školní družina

 

 

Výroční zprávy

 

Zprávy o hospodaření

 

Kroniky školy

Od šk. roku 2008/2009 jsou zastoupeny výročními zprávami.

 

Inspekční zprávy

 

GDPR

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account