letni-kaminkova-vyzva-zs-javornicka
30/06/2020
Až si někdy o prázdninách položíte otázku, co bychom tak mohli dneska dělat, třeba vám přijde vhod kamínková výzva, kterou jsme připravili společně s žáky naší školy. Výzva spojuje výtvarnou činnost s vycházkou do lesa Včelného.   JAK TO FUNGUJE?  Ÿ1)   Obstarejte si vhodný kamínek.  2)   Kamínek pomalujte dle vlastní fantazie. My jsme používali nejčastěji temperové barvy, ale také např. ubrouskovou techniku.  3)   Na spodní stranu kamínku můžete připsat vzkaz, zvolání, mem. To jsme provedli permanentním...číst dál...

Nepřehlédněte

procvicovani-slovicek-memrise

Procvičování slovíček - Memrise

Pokud byste chtěli domá trénovat slovíčka, vřele doporučujeme použít program Memrise. Je to program, který mluví a čte s vámi. A opravdu...
výběr třídy

 

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

V Lipkách 692

Hradec Králové

 

 

 

 

 

od5k10 2

 

Od 5 k 10, z. s.

Komenského 39
Rychnov nad Kněžnou
516 01

 
 
 
 
 

OKO - vzdělávací a rozvojové centrum, z. s.

Staré náměstí 46
Rychnov nad Kněžnou
516 01

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account