IMG 5305

Žáci 6. A a 6. B vyrazili na adaptační pobyt na chatu Bedřichovka v Orlickém Záhoří. Během dvou dnů si děti vyzkoušely nejen „stopovačku“ v terénu, ale absolvovaly i zajímavé aktivity pro poznání se v kolektivu.

Ve volných chvilkách zbyl i čas na oblíbenou vybíjenou, minigolf, skákání na trampolíně, společné popovídání a samozřejmě na závěr nesmělo chybět zpívání u ohně a opékání buřtů. Jak zaznělo cestou zpět v autobuse: „Adapťák byl nej…“ … a tak snad všichni odjížděli domů spokojení. J

Na adaptační pobyt vyrazili i žáci 8. B s novou paní třídní učitelkou. Autobusem se vydali do lanového parku v Deštném v Orlických horách, kde předvedli obdivuhodné lezecké výkony. Zvládli i náročnou túru zpět na chatu a druhý den dokonce připravili pro mladší spolužáky „stopovačku“. 

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account