Po prázdninách je tu opět škola a s ní také sportovní soutěže. Tou úvodní bylo okresní kolo v přespolním běhu, které se konalo v pátek 20. 9. v Solnici. Našim reprezentantům se ve velké většině dařilo, urputně bojovali a předvedli velmi dobré výkony. Síla soupeřů byla veliká a nám, jak už to ve sportu chodí, někdy štěstí přálo a někdy zase tolik ne.

V nejmladších kategoriích jsme se v týdnu potýkali s nemocemi a zraněními, přestože „náhradníci“ bojovali jako lvi, na medaile jsme nakonec, hlavně u kluků o malý kousek, nedosáhli. To se ovšem měrou značnou podařilo v kategorii 6. - 7. tříd, kde to „zacinkalo“ hned dvakrát. Kluci vybojovali stříbro a děvčata skončila dokonce zlatá!!! 

Statečně se držela i naše nejstarší děvčata, ale silná konkurence je v jejich závodě umístila také pod medailové příčky. Poslední medaile vybojovali naši kluci z 8. – 9. tříd a jsou taky krásné… bronzové! 

Všem našim bojovníkům a bojovnicím děkujeme za vzornou reprezentaci školy, byli jste hodně dobří!!! A holkám a klukům z 6. – 7. tříd přejeme mnoho úspěchů v krajském finále dne 10. 10. v Jičíně.    

Přespolní běh, okresní kolo 2019

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account