IMG 20191018 093233

Čím budu, až vyrostu? Manažerem, včelařem, počítačovým expertem, kadeřincí? Volba povolání nepochybně patří ke klíčovým rozhodnutím v životě každého člověka. Považujeme za smysluplné, aby žáci získávali co nejširší povědomí o tom, jak rozmanité profese existují, co obnášejí a jaké by měly být naše kroky, abychom mohli svoji vysněnou práci jednou skutečně vykonávat. Proto jsme pro žáky  1. stupně uspořádali Kariérový den. Akce by se nemohla uskutečnit bez obětavé podpory dobrovolníků z řad rodičů a veřejnosti, kteří s dětmi pohovořili o svých profesích. Ohromný dík patří všem dospělákům, kteří nám věnovali svůj čas a poutavě představili svá povolání!

 

Pozn: Na svém blogu o Kariérovém dni napsal Radek Štícha, který nám přišel představit svoji práci ilustrátora a počítačového grafika. Článek najdete zde: https://www.nartounolin.cz/post/karierovy-den-v-zs-rychnov-nad-kneznou-javornicka-ul

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account