img 1017

Poslední týden před pololetními a navazujícími jarními prázdninami nám zpříjemnili dobrovolníci ze vzdělávacího a rozvojového centra OKO. Dean (Velká Británie), Gabriela (Španělsko), Jannik (Německo) a Tamara (Gruzie) navštívili hodiny anglického jazyka všech ročníků druhého stupně. Jako téma svého výstupu si zvolili „Environment“ – životní prostředí a co pro jeho ochranu může konkrétně udělat každý z nás. Kromě toho jsme se ale měli možnost zeptat na spoustu zajímavých věcí, a teď proto víme, proč si v rámci Evropské dobrovolné služby zvolili zrovna Českou republiku, co se jim líbí na Rychnově, i jakých kulturních rozdílů si zatím během svého pobytu všimli. Cíl jejich návštěvy byl splněn - veškerá konverzace probíhala v angličtině – v některých skupinách ji doprovázela i divoká gestikulace – ale obsahu porozuměly obě strany. Budeme se těšit zase příště!

img 1126

 

img 1066

 

img 1052

 

img 1011

img 1121

img 1030

 

img 1122

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account