WP 20200225 12 51 54 Pro

Loni v tento čas jsme prožívali obrovskou radost z vítězství našich svěřenců v krajském finále v přehazované (kategorie II. open = 4. - 5. třídy) a z následné účasti v národním finále. Úspěch to byl tak velký, že jsme si mnohokrát říkali, že čeho jsme dosáhli, se už těžko dá zopakovat. Opory odešly na 2. stupeň, zůstali mladší hráči a hráčky. A ejhle, přestože to nebylo vůbec lehké, výborné výkony našeho nově vytvořeného týmu nám po vítězství v okresním kole přinesly v úterý 25. února také opětovné prvenství mezi osmi nejlepšími družstvy z Královéhradeckého kraje. Tím jsme se kvalifikovali mezi 16 nejlepších z celé republiky. Tereza Hrábková, Karolína Jirčíková, Aneta Lindrová, Jan Kodytek, Tomáš Kubíček, Ondřej Koráb, Vojtěch Paleček, Jan Kafka a David Oberreiter vytvořili pod vedením paní učitelky Petry Palečkové skvěle fungující partu, nenašli mezi soupeři přemožitele a přivezli zlaté medaile. Jedna z nich patří nemocnému Radimu Lorencovi, který sice do Nové Paky cestovat nemohl, ale do Liberce na vrcholný turnaj sezóny určitě pojede. Něco získat není lehké. Obhájit je to ještě těžší. Úterní krajské boje jsme si moc užili a s úžasnými pocity radosti máme velký cíl...Pokusíme se ve velmi nabité celostátní konkurenci vylepšit naše loňské 10. místo. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy, 25. a 26. března přejeme Javornické hodně štěstí….    

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account