kamínky

Až si někdy o prázdninách položíte otázku, co bychom tak mohli dneska dělat, třeba vám přijde vhod kamínková výzva, kterou jsme připravili společně s žáky naší školy. Výzva spojuje výtvarnou činnost s vycházkou do lesa Včelného.

 

JAK TO FUNGUJE?

 Ÿ1)   Obstarejte si vhodný kamínek.

 2)   Kamínek pomalujte dle vlastní fantazie. My jsme používali nejčastěji temperové barvy, ale také např. ubrouskovou techniku.

 3)   Na spodní stranu kamínku můžete připsat vzkaz, zvolání, mem. To jsme provedli permanentním fixem.

 4)   Aby barva na kamínku vydržela, je třeba jej nastříkat transparentním lakem.

 5)   Hotový kamínek umístěte u studánky Libušinka v lese Včelném (mapa zde).

 6)   Výměnou si můžete odnést jiný kamínek.

 7)   Budeme rádi, když nám pošlete fotku z průběhu tvorby kamínku či z výletu do lesa Včelného. Fotky prosím posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Prima léto!

 

ZŠJRK

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account