https://www.youtube.com/watch?v=TSdeIhmv6v0

Přímý odkaz na online procvičování učebnice Tiger Time v programu MEMRISE: https://www.memrise.com/course/1633921/tiger-time-3/

Je nutné, abyste před kliknutím na link byli nejprve v programu MEMRISE přihlášeni (viz videonávod).

Tento návod Vám pomůže s přihlášením do programu Memrise, který nabízí žákům velmi efektivní učení anglických slovíček od 3. třídy. Jedná se o audiovizuální interaktivní alternativu ke klasickému biflování ze slovníčku. Jednotlivé lekce postupně dopisujeme a namlouváme pro všechny ročníky (učebnice Tiger Time, Chatterbox a Spark). Na program Memrise pro Windows navazuje také stejnojmenná aplikace pro mobilní telefony (android, ios). Program je v počítačové i mobilní variantě ZDARMA. Za poplatek jsou součásti, které stejně nepoužíváme, takže není třeba nic platit.

 

 

 

 

V následujícím videonávodu naleznete přesný postup instalace doprovodného software k učebnici Tiger Time. Video  je doplněno o vysvětlující titulky (ujistěte se tedy, že jsou zapnuté). 


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account