Děvčata ze 6. A si pro nás připravila a před spolužáky ztvárnila vtipnou scénku, která příjemně oživila výuku angličtiny. Žákyně samy rozvinuly dialog zaměřený na každodenní praktické použití anglického jazyka a do školy dokonce přinesly čtyři(!) tašky plné rekvizit. Oceňujeme nejen jejich talent a kreativitu, ale také odvahu vystoupit před svými vrstevníky. Bez větších úskalí zdolaly také nástrahy scénáře v anglickém jazyce  a právem jim tak patřil velký potlesk.

... a po prázdninách se můžete těšit i na video …

 

clanek

 

Pro žáky jsme zprostředkovali novou službu „Nenech to být“. Jedná se o  jednoduchý internetový systém a mobilní aplikaci, které pomáhají žákům s anonymním nahlašováním projevů šikany, agrese a vylučování z kolektivu. Vedle této služby zůstávají stále zachované také „schránky důvěry“.

Systém byl vytvořem společnými silami  Pedagogicko-psychologické poradny a Linky bezpečí.

Další informace najdete přímo na stránkách www.nntb.cz.

Aplikace do mobilních telefonů android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nntb.projekt

Aplikace do mobilnich telefonů iphone: https://itunes.apple.com/cz/app/nntb/id1207534334?mt=8

 

 

Multimediální projekce pro žáky 5. až 9. ročníku.

V pondělí 2.října se třídy 2.stupně a 5.ročník vypravily na unikátní vzdělávací projekt Planeta Země 3000. Tentokrát Brazílie - vášnivé srdce jižní Ameriky.

Kolektiv cestovatelů nám nabídl nejenom fascinující podívanou plnou zajímavých fotografií a názorných animací,ale hlavně jedinečný příběh i chvíle plné poznání a osobní motivace.
Cesta do nitra amazonské džungle, dvě tváře Rio de Janeira, indiáni od řeky Xingu, tajemství obřadu candomblé, kakaové dobrodružství, jeskyně Abismo Anhumas, mokřady Pantanal...
A my se už těšíme na příští program náchodského cestovatele Adama Lelka.
                                                                                                  Mgr. Milena Homolková

{phocagallery view=category|categoryid=19|limitstart=0|limitcount=0}

Ačkoli jsme už "šesťáci", moc rádi jsme si společně připomněli ty tři báječné dny na konci 5.třídy. Moc jsme si to užili, nejvíc v červnu, ale i dnes u videa, kdy jsme si všichni společně zavzpomínali. Bylo to moc fajn a my, alespoň v myšlenkách, znovu jedeme... No, tak pojeďte s námi...

 

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account