Rozbor vět - zadání + řešení

7_ČJ - Domácí úkoly

7_Volitelná četba

7. ročník DÚ Čj

skupina pí. uč. Dubnové

Seznam volitelné četby, termíny, vzor

Opakování 6. ročník - pravěk -  soubor ke stažení ZDE

Opakování 6. ročník - pravěk -  soubor ke stažení ZDE

skupina pí. uč. Dubnové

files/Karel_Capek_-_Devatero_pohadek.pdf

 

Tento návod Vám pomůže s přihlášením do programu Memrise, který nabízí žákům velmi efektivní učení anglických slovíček od 3. třídy. Jedná se o audiovizuální interaktivní alternativu ke klasickému biflování ze slovníčku. Jednotlivé lekce postupně dopisujeme a namlouváme pro všechny ročníky (učebnice Tiger Time, Chatterbox a Spark). Na program Memrise pro Windows navazuje také stejnojmenná aplikace pro mobilní telefony (android, ios). Program je v počítačové i mobilní variantě ZDARMA. Za poplatek jsou součásti, které stejně nepoužíváme, takže není třeba nic platit.

 

 

 

 


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account