Ke stažení Desky sešitu + vlastní sešit (Stavba slova a pravopis, Tvarosloví, Slovo a jeho význam a obohacování slovní zásoby)

Ke stažení Desky k sešitu + vlastní Sešit (Stavba slova a pravopis, Tvarosloví, Slovo a jeho význam a obohacování slovní zásoby)

ČTENÁŘSKÉ ÚROVNĚ (bodování)

Čtenářské úrovně (knihy ze školní knihovny)

Dokument obsahuje kompletní seznam knih ze školní knihovny. Je řazen vzestupně, tj. nejnižší úrovní (1) počínaje, nejvyšší (5) konče. Čísla (body) udávají, kolik za jakou knihu lze získat bodů. Do nejnižší úrovmě byly zařazeny knihy snadné ke čtení a komixy, nejvyšší úroveň obsahuje knihy čtenářsky náročné (tematicky, myšlenkově, uměleckým zpracováním, slovní zásobou, starším jazykem, náročnější poezie, jevištní drama...). Zohledněna byla i délka knih, není však rozhodujícím kritériem.

POVÍDKY MALOSTRANSKÉ

Rozvrh